pic

Hakkımızda

Yaşam Alanları ile Bütünleşen Tasarımlar

35 yılı aşkın tecrübeyle standart dizayn anlayışından sıyrılıp, her kullanıcı için kişiye özel bir dil oluşturmayı ilke edinen Çolak Mobilya olarak amacımız; en kaliteli materyaller kullanılarak tasarlanan ürünler yaratmak, müşterilerimizle güçlü bir iletişim kurup beklentileri en doğru şekilde karşılamak, bu doğrultuda üst düzey hizmet vererek; keyif ve konforu müşterilerimizin evlerine taşımaktır.

Sizin Memnuniyetiniz, Bizim Memnuniyetimiz

Kültürümüzün yapı taşı olan aile kavramına olan inancımız doğrultusunda, yaşam kalitenizi artıracak küçük dokunuşlar sayesinde yuvanızın sıcaklığını bir adım ileriye taşımak, ailenizle birlikte evinizdeki huzurlu ve mutlu yaşamınıza aracı olmak için durmadan çalışıyor ve üretiyoruz.

Çolak mobilya olarak; günümüzde her yaşam alanının yapısal ve fiziksel durumlarının birbirinden farklı olduğunu bilinciyle, geçmişten günümüze gelen, geleneksel hazır yapım mobilyaların bir çözüm olmadığını ve her eve ayrı alan çözümlerinin gerekliliğini savunmaktayız.

Bu doğrultuda; konusunda uzman mimar kadromuz ile, müşterilerimizin evlerine uygun ölçüde, zevklerine hitap eden renk ve dizayn ile kişiye özel tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Yaratıcı çözümlerle hayatı kolaylaştıran ince detaylara sahip, kullanılabilirlik açısından potansiyeli yüksek mobilyalar tasarlıyoruz.

Mobilyalarımızın; hem tasarım hem de üretim aşamasında teknolojik yenilikleri yakından takip ederek bu yeniliklerin dizaynlarımızda vücut bulması gayesiyle çalışıyoruz.

Kişiye özel ray dolap sistemleri, koltuk takımları, yemek odaları, yatak odaları başta olmak üzere evinizdeki her alanı yüzlerce farklı renk, kumaş, desen, malzeme ve ölçüyle tercih edebileceğiniz yaşam alanları oluşturmanıza fırsat sunuyoruz.

Motivasyonumuzu ve ilhamımızı müşterilerimizden alıyoruz: Müşterilerimizin memnuniyeti, bizim memnuniyetimiz…

pic

Sizin için ne üretebiliriz?

KATALOGLARIMIZI İNCELEYEBİLİRSİNİZ